ولت آمپر فرکانس متر مربع زرد

AD16-22AVFM-SY

محصول جدید

ولت آمپر فرکانس متر چراغ سیگنالی مربع زرد

جزییات بیشتر

200 قلم

1,090,000 ریال بدون مالیات.

مشخصات

کشور سازنده چین
درجه کیفیت A

اطلاعات بیشتر

ولت آمپر فرکانس متر چراغ سیگنالی ETC

سنجش مقدار دقیق پارامترهای مهم صنعت برق مثل فرکانس , ولتاژ ,  جریان و ... همواره یکی از دغدغه های اصلی مهندسان برق در تابلو برق می باشد. قطعا استفاده از تجهیزات مهمی مثل ولت متر و آمپرمتر و فرکانس متر که قابلیت سنجش هر کدام از پارامترهای ذکر شده را به طور مجزا دارند می تواند در مدیریت تاسیسات الکتریکی نقش بسزایی داشته باشند.

ولت آمپر فرکانس متر چراغ سیگنالی برند ETC قابلیت اندازه گیری ولتاژ از 50 تا 500 ولت، جریان AC از 0 تا 100 آمپر و فرکانس 0 تا 99 هرتز را دارا میباشد. ترانس جریان مربوطه همراه محصول ارائه می گردد. دقت بالا و سایز کوچک و استاندارد این محصول در کنار قیمت پایین از ویژگی های آن می باشد.

کاربرد چراغ سیگنال ولت آمپرفرکانس متر سیگنالی برند ETC

 • تابلوبرق های صنعتی تک فاز و سه فاز
 • تابلو برق های ساختمانی
 • ماشین آلات صنعتی تک فاز و سه فاز
 • تجهیزات الکتریکی سیار مانند موتوربرق
 • جعبه فیوز داخلی واحدهای ساختمانی

ویژگی های ولت آمپر فرکانس متر چراغ سیگنالی برند ETC

 1.     زیبایی خیره کننده چراغ سیگنال ولت آمپر فرکانس متر ETC
 2.     بالا بردن کلاس و اشل کاری شما
 3.     تنوع در رنگ های قرمز زرد سبز سفید آبی
 4.     جایگزینی راحت و آسان با سیگنال های قدیمی
 5.     دقت بسیار بالا
 6.     چراغ سیگنال تریپل مربع  ETC تلفیقی از چراغ سیگنال ، ولتمتر ، آمپر متر ، فرکانس متر
 7.     ابعاد بسیار کوچکتر و دقت بالاتر و هرینه بسیار پایین تر نسبت به مولتیمترهای سه فاز تابلویی ( درگیر نشدن عمق فریم و صرفه جویی در هزینه فریم تابلو برق ، بدون نیاز به CT های تابلویی
 8.     نمایش ولتاژ در محدوده وسیعی از ۱۲ تا ۵۰۰ ولت AC برای آگاهی از نرمال بودن شرایط ولتاژ ورودی یا ولتاژ دو سر تجهیزات شما
 9.     نمایش جریان در محدوده ۰ تا ۱۰۰ آمپر AC برای آگاهی از نرمال بودن شرایط جریان کشی تجهیزات شما
 10.     نمایش فرکانس در محدوده ۰ تا ۱۰۰ هرتز
 11.     استفاده در شبکه تک فاز یا سه فاز تا ۱۰۰ آمپر
 12.     گارانتی بدون قید و شرط تعویض ۶ ماهه از زمان نصب

چراغ سیگنال تریپل ETC و نحوه نصب و راه اندازی

شبکه تک فاز

فاز و نول را به پایه های X1  و X2  چراغ سیگنال تریپل مربع  ETC داده تا چراغ سیگنال روشن شده و به شما ولتاژ و فرکانس را نشان دهد . سپس برای نمایش جریان مصرف کننده ، ترانس جریان ( CT )  را به بدنه چراغ سیگنال وصل کرده و سیم فازی را که قصد اندازه گیری جریان آن را دارید فقط از داخل ترانس جریان عبور دهید.

شبکه سه فاز

حالت۱  : از ۳ چراغ سیگنال برای سه فاز استفاده می کنیم .بدین ترتیب که فاز R و نول را به پایه های X1  و X2  چراغ سیگنال داده تا چراغ سیگنال روشن شده و به شما فرکانس و ولتاژ فاز R  نسبت به نول را نشان دهد . سپس برای نمایش جریان فاز R ، ترانس جریان ( CT )  را به بدنه چراغ سیگنال وصل کرده و سیم فاز R را که قصد اندازه گیری جریان آن را دارید فقط از داخل ترانس جریان عبور دهید.برای فاز S و T  دقیقا مطابق روال قبلی عمل می کنیم .

حالت۲  : از ۳ چراغ سیگنال برای سه فاز استفاده می کنیم .بدین ترتیب که فاز R و فاز S را به پایه های X1  و X2  چراغ سیگنال داده تا چراغ سیگنال روشن شده و به شما فرکانس و ولتاژ خط به خط فاز R و S  را نشان دهد . سپس برای نمایش جریان فاز R ، ترانس جریان ( CT )  را به بدنه چراغ سیگنال وصل کرده و سیم فاز R را که قصد اندازه گیری جریان آن را دارید فقط از داخل ترانس جریان عبور دهید.برای ولتاژ خط به خط فازهای  SوT و ولتاژ خط به خط فازهای  SوRدقیقا مطابق روال قبلی عمل می کنیم .

منافع ولت آمپر فرکانس متر چراغ سیگنالی ETC

 به نظر شما تجهیزی با این ابعاد کوچک ، که هم وظیفه ولت متر هم آمپرمتر هم فرکانس متر و هم وظیفه چراغ سیگنال را به خوبی انجام داده چه منافعی دارد؟ جز اینکه این تجمیع چهار محصول صرفه جویی در هزینه دوچندان شما برای خرید است؟ جز اینکه ابعاد و عمق فریم تابلو برق شما را درگیر نکرده و در موارد بسیاری باعث کوچک شدن ابعاد تابلو شده و این خود کاهش هزینه هاست. از این گذشته دقت بالا و زیبایی خیره کننده این تجهیز ، کیفیت ظاهری و نمایشی تابلوبرق یا ماشین آلات صنعتی شما را دوچندان می کند.

4 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: